Czyszczenie Dywanów

Czyścimy dywany i wykładziny każdego rodzaju. Usuwamy z nich nawet największe plamy. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz środków czyszczących.

Czyszczenie Dywanów

Czyszczenie Tapicerki

Posiadamy doświadczenie w wykorzystaniu najskuteczniejszych z dostępnych na rynku technologii czyszczenia oraz prania ekstrakcyjnego.

Czyszczenie Tapicerki

Zapewniamy przystępne ceny sprzątanie gdańsk i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Sprawdź nasze usługi, ceny oraz opinie. Nasze usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Sprawdź cennik »


Profesjonalizm

Na dotychczasowy sukces firmy, składa się praca wykwalifikowanych pracowników, elastyczność, profesjonalne podejście do klienta oraz nowoczesny sprzęt renomowanych firm.

Wyszkoleni Pracownicy

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą z doświadczeniem i wiedzą fachową.

Przyjaźnie dla środowiska

Używamy profesjonalnych środków czyszczącymi i pielęgnujących, które są nieszkodliwe dla naszego zdrowia, przyjazne dla alergików, oraz bardzo skuteczne.


Nasza oferta

Czyszczenie antyalergiczne

Polega na czyszczeniu za pomocą środków bezpiecznych dla ludzi zwierząt i roślin. Środki te wyprodukowane są z ekstraktów nasion, warzyw i owoców. Nie zawierają rozpuszczalników i pestycydów. Czyszczenie antyalergiczne przeznaczone jest zwłaszcza dla osób cierpiących z powodu astmy lub alergii a także dla ludzi wrazliwych na środki chemiczne np. dzieci.

Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin

Czyszczenie oraz Pranie dywanów i wykładzin odbywa się za pomocą specjalistycznego urządzenia ekstrakcyjnego KÄRCHER PUZZI. Urządzenie to posiada dwie pompy, dzięki czemu osiąga skuteczne ciśnienie spryskiwania. Bardzo mocna turbina ssąca sprawia, że brud jest usuwany nie tylko z powierzchni ale również z najgłębszych zakamarków dywanu.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

W samochodzie spędzamy większą część życia więc zadbajmy o zdrowie i komfort podróżowania. Samo odkurzenie nie wystarczy, tylko regularne czyszczenie (conajmniej 1 na rok) zapobiega wdychaniu przez nas ogromnych ilości kurzu zalęgniętego w naszych samochodach. Świerza i czysta tapicerka to poczucie komfortu dla nas i naszych pasażerów.

Opinie klientów